Ste tu
Home > Hokej > Video: Nitrania vinia Trenčanov z „poľovačky“ na Lantošiho, k zápasom play-off sa vyjadril aj Lintner

Video: Nitrania vinia Trenčanov z „poľovačky“ na Lantošiho, k zápasom play-off sa vyjadril aj Lintner

BRATISLAVA 13. marca (WebNovinys.k) – Riaditeľ Pro-hokeja, riadiaceho orgánu Tipsport ligy, Richard Lintner je po úvodných dvoch zápasoch každej série štvrťfinále play-off najvyššej slovenskej hokejovej súťaže spokojný s nasadením tímov.

Najmä po ostatnom zápase Nitry s Trenčínom (4:1), ale i Košíc s Popradom (1:2 po predĺžení) je aj znepokojený, vzhľadom na niektoré neprimerané zákroky, ktorých obeťami sa stali napríklad Ladislav Nagy (Košice) či Róbert Lantoši (Nitra).

„Som nesmierne spokojný s tým, v akom tempe, nasadení a kvalite sa tohtoročné play-off Tipsport ligy rozbehlo. Do play-off bezpochyby patrí maximálna tvrdosť, bez ktorej si vypäté zápasy neviem predstaviť. Som však znepokojený, koľkých zákrokov na hlavu a krk sme boli v prvých zápasoch svedkami. Budem apelovať na kluby, ‚disciplinárku‘ aj oddelenie rozhodcov, aby tento fakt vnímali citlivo predtým, ako by prišlo k zraneniam, ktoré v hokeji nechceme vidieť,“ uviedol Lintner pre oficiálny profil súťaže na facebooku.

Viac k témam: HC Košice, HK Dukla Trenčín, HK Nitra, HK Poprad, play-off Tipsport ligy, Pro-Hokej, Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Nitrania vinia Trenčanov z „poľovačky“ na Lantošiho, k zápasom play-off sa vyjadril aj Lintner © SITA Všetky práva vyhradené.

Top