Prevádzkuješ v Trebišove alebo blízkom okolí obchod, reštiku, či iný podnik? Alebo chystáš podujatie o ktornom chceš, aby sa vedelo? Pozri sa na spôsob, akým sa skutočne zviditeľniť.

Dnes už nestačí vysvietená prevádzka, polep na aute a plošná reklama v inzertných letákových novinách…

Staň sa ozajstnou súčasťou internetového denníka. Nechaj si o svojej firme napísať. Nechaj ju zažiariť na titulke jediného regionálneho spravodajského portálu z Trebišovského okresu, www.tvojtrebisov.sk.

Hovoríš si, že nevieš o čom môže byť taký dobrý reklamný článok? O čom len chceš. O novej kaviarni, o najnovších akciách v obchode s oblečením či o pripravovanej športovej akcii.

Ako by mal vyzerať? Inak, ako 95% textov na internete. Aby dokázal zaujať vyrozprávaným príbehom a bol jedinečný pre každého, kto ho číta. Teda nie, ako prvoplánová reklama.

Ako takýto článok napísať? Toto riešiť nemusíš. Napíšeme o tebe my.

TvojTrebišov.sk – Viac ako 30 000 návštevníkov mesačne

Veď, napokon. Ako sa vraví. Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. Pozri si články, ktoré sme pre našich klientov už pripravili. Napríklad o novej taxislužbe, troch mužoch ktorí chcú tepovaním zmeniť svet, či o najkrajších kabelkách.

A čo na to vravia tí, ktorí službu vyskúšali?

“Spoločnosť TIVAT s.r.o. je so spoluprácu s internetovým portálom TvojTrebišov.sk maximálne spokojná. Propagácia je na vysokej úrovni, všetky požiadavky spoločnosti riešia promptne. Otvorená komunikácia, konštruktívny prístup a snaha nielen spolupracovať, ale aj pomáhať sú dôvodom, prečo ich služby využije aj v budúcnosti.”

S pozdravom Gabriel Garanič, konateľ a majiteľ spoločnosti Tivat s.r.o

“Využili sme reklamné služby spravodajského portálu TvojTrebišov.sk a rozhodli sa pre PR článok. Komunikácia bola bezproblémová a rýchla, pán Daniel Fekete pristupoval k poskytnutiu reklamných služieb profesionálne, za čo sa mu chceme poďakovať. Hneď na druhý deň od uverejnenia článku zavítalo do našej predajne približne 10 zákazníkov, ktorí tvrdili, že sa o nás dozvedeli z článku na tomto webe.” 
 
Martina Džudžová, Darčekovo
Čo cena?
 
Zverejnenie článku + zdieľanie na FB stránke, ktorú sleduje viac ako 5000 ľudí + napísanie vrátane nápadu = 80 eur. Oslovuješ tisíce ľudí, tisíce Trebišovčanov a ľudí z blízkeho okolia. Získaš aj ďalšie bonusy, ktoré ti oznámime hneď, ako sa nám rozhodneš zavolať.
Jediné, čo musíš urobiť, je zavolať na 0948 766 000. Neboj sa, nehryzieme.
Tak zavolaj hneď teraz, získaj špeciálny darček a začni robiť reklamu inak ;)
Prajeme pekný deň.