Ste tu
Domov > OSLOV TISÍCE TREBIŠOVČANOV A ĽUDÍ Z OKOLIA

Prevádzkuješ v Trebišove alebo blízkom okolí obchod, reštiku, či iný podnik? Alebo chystáš podujatie o ktornom chceš, aby sa vedelo? Pozri sa na spôsob, akým sa skutočne zviditeľniť.

Reklamy


Dnes už nestačí vysvietená prevádzka, polep na aute a plošná reklama v inzertných letákových novinách…

Staň sa ozajstnou súčasťou internetového denníka. Nechaj si o svojej firme napísať. Nechaj ju zažiariť na titulke jediného regionálneho spravodajského portálu z Trebišovského okresu, www.tvojtrebisov.sk.

Hovoríš si, že nevieš o čom môže byť taký dobrý reklamný článok? O čom len chceš. O novej kaviarni, o najnovších akciách v obchode s oblečením či o pripravovanej športovej akcii.

Ako by mal vyzerať? Inak, ako 95% textov na internete. Aby dokázal zaujať vyrozprávaným príbehom a bol jedinečný pre každého, kto ho číta. Teda nie, ako prvoplánová reklama.

Ako takýto článok napísať? Toto riešiť nemusíš. Napíšeme o tebe my.

TvojTrebišov.sk – Viac ako 40 000 návštevníkov mesačne

Veď, napokon. Ako sa vraví. Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. Pozri si články, ktoré sme pre našich klientov už pripravili. Napríklad o novej taxislužbe, troch mužoch ktorí chcú tepovaním zmeniť svet, či o najkrajších kabelkách.

A čo na to vravia tí, ktorí službu vyskúšali?

“Spoločnosť TIVAT s.r.o. je so spoluprácu s internetovým portálom TvojTrebišov.sk maximálne spokojná. Propagácia je na vysokej úrovni, všetky požiadavky spoločnosti riešia promptne. Otvorená komunikácia, konštruktívny prístup a snaha nielen spolupracovať, ale aj pomáhať sú dôvodom, prečo ich služby využije aj v budúcnosti.”

S pozdravom Gabriel Garanič, konateľ a majiteľ spoločnosti Tivat s.r.o

“Využili sme reklamné služby spravodajského portálu TvojTrebišov.sk a rozhodli sa pre PR článok. Komunikácia bola bezproblémová a rýchla, pán Daniel Fekete pristupoval k poskytnutiu reklamných služieb profesionálne, za čo sa mu chceme poďakovať. Hneď na druhý deň od uverejnenia článku zavítalo do našej predajne približne 10 zákazníkov, ktorí tvrdili, že sa o nás dozvedeli z článku na tomto webe.” 
 
Martina Džudžová, Darčekovo
 
Čo cena?
 
Zverejnenie raklamného banneru + zdieľanie na FB stránke, ktorú sleduje viac ako 6000 ľudí  = teraz len 29,90 EUR. Oslovuješ tisíce ľudí, tisíce Trebišovčanov a ľudí z blízkeho okolia. V prípade, že máš záujem o reklamný článok alebo o prenájom billboardu kontaktuj nás a zašleme ti cenovú ponuku.
Jediné, čo musíš urobiť, je napísať na email redakcia@tvojtrebisov.sk alebo zavolať na 0940 850 155.
 
Prajeme pekný deň.
Top