Ste tu
Home > Šport > VEĽATSKÝ FUTBALOVÝ VÍKEND UŽ ČOSKORO

VEĽATSKÝ FUTBALOVÝ VÍKEND UŽ ČOSKORO

Zdieľaj tento článok

V dňoch 9. júla až 10. júla sa na futbalovom ihrisku vo Veľatoch uskutoční športové podujatie. Ide o  oslavu futbalu s názvom Veľatský futbalový víkend.


Nezmeškaj športové podujatie Veľatský futbalový víkend

Deviateho a desiateho júla, si nerob žiadne plány. Organizátori vo Veľatoch pre Teba pripravili skvelý program. Ide o v poradí druhý ročník osláv venovaných práve futbalu. Euro 2016 sa končí 10.júla, ale to nevadí, priaznivcom futbalu je venovaný aj tento turnaj.


9. júla sa začína o 11:00 hod. a pokračuje sa až do nedele.  Priebeh turnaja je rozdelený do dvoch rovín. Staršej a mladšej. Tie mladšie ročníky budú súťažiť v sobotu a tí starší v nedeľu. Práve pre starších pánov sa zvolil samostatný deň, na znak úcty a poklony. Nebudú však chýbať ani vecné ceny.

Celá myšlienka turnaja vznikla preto, aby sa v obci Veľaty pripomenula stará tradícia a zároveň, aby sa mládeži ukázalo, že šport je fajn nielen v televízii. Určite sa bude na čo pozerať. Okrem súťaží a skvelej atmosféry sa môžeš tešiť na pohostenie pri skvelom programe. Svoje sily si zmerajú mužstvá FK Veľaty, družobné mužstvo FK Šuňava, výber hviezd All Stars Michaľany a výber futbalového družstva Halamadrid Košice. Hráči môžu zabojovať v súťaži pokutových kopov i v súťaži zručností.

Rovnako sa pobijú o post najlepšieho strelca turnaja, najlepšieho hráča či najlepšieho brankára. Nezávislá komisia ohodnotí z každého mužstva toho najlepšieho hráča. Teda ako vidieť, ocenení je pomerne dosť. Večer nám spríjemní DJ Little, ktorý nás bude hudobne sprevádzať počas celých 2 dní.

velatsky-futbalovy-vikend_poster_2016

Zaznačte si do diárov: druhý júlový víkend. Neobanujete!


Autor: Veronika Čižmárová

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top