Ste tu
Home > Kultúra > TVORIVÉ DIELNE POKRAČUJÚ AJ V ROKU 2016

TVORIVÉ DIELNE POKRAČUJÚ AJ V ROKU 2016

Zdieľaj tento článok

Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove, organizuje kreatívne popoludnie Tvorivých dielní. Tí, ktorým sa podarilo do 29.1. prihlásiť, majú možnosť vytvoriť si vlastné originálne predmety.


Obľúbené tvorivé dielne pokračujú

Ponúkajú sa výtvory rôznych interiérových vintage doplnkov. Účastníci sa naučia techniku dekupáže, patinovania, alebo to, ako vytvoriť interiérový doplnok voskovou pastou s glazúrovým efektom. Fantázii sa medze nekladú a tak sa organizátori tešia na všetky podnetné nápady a výtvory, ktoré potešia či zaujmú svojou originalitou.


Najviac sa z nich budeš tešiť práve ty a tvoja domácnosť, do ktorej poputujú. Alebo to môžeš využiť na obdarovanie svojich milovaných, keďže sa blíži Valentín. Tak či onak, je to možnosť zabaviť sa, vyjsť z bežného stereotypu a oddýchnuť si pri remeslenej tvorbe, ktorá sa pomaly z našich domácností vytráca.

Premeškané prihlásenie? Nezúfaj!

Slovensko je krajina plná ľudových tradicíí a nezaškodí si pripomenúť, čo všetko sme svojimi šikovnými rukami a tvorivosťou dokázali. A keď sa to skĺbi s možnosťami modernej doby, je pravdepodobné, že vznikne niečo zaujímavé.

Tvorivé dielne sa uskutočnia piatok, 5.2.2016, v priestoroch Kultúrneho centra južného Zemplína v Trebišove, cena pre účastníkov je 10 eur. Nie je to prvá takáto akcia organizovaná v Trebišove a tak tí, čo sa nestihli prihlásiť, nemusia zúfať. Ak vás tento nápad zaujal, radi to organizátorom dáme vedieť pre budúce Tvorivé dielne.


Foto: Daniel Fekete

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top