Ste tu
Home > Médiá > Fotoreport > <i class="fa fa-camera"></i> KARNEVAL NA ĽADE DOPADOL NA VÝBORNÚ

KARNEVAL NA ĽADE DOPADOL NA VÝBORNÚ

Zdieľaj tento článok

Dlho avizované podujatie venované najmä deťom, Karneval na ľade, včera úspešne napísalo svoje ďalšie pokračovanie. Naša redakcia bola pri tom a práve preto ti teraz môžme priniesť zábery priamo z miesta činu.


Karnevalových masiek bolo neúrekom

Na ľade sa premávali masky od výmyslu sveta. Hodinky, Trebišovský zlatý poklad, vodník, prasiatko, kovboj, hasiči, policajt i hokejista. A to som ani zďaleka nevymenoval všetko. Na ľade to hýrilo farbami od výmyslu sveta a je vidieť, že či už deti alebo rodičia si na príprave masiek dali skutočne záležať.


Rodičia sú radi, že sa niečo deje

Pri otázke, čo by rodičia deti povedali na túto akciu, som sa dočkal skoro rovnakých odpovedí. Karneval bol hodnotený kladne. “Sme radi, že sa v Trebišove niečo deje. Je skvelé, že po podujatí Deti na hokej je tu opäť niečo, čo vytiahne deti von a donúti ich hýbať sa. Akcia sa nám veľmi páči a pri pohľade na masky sa zabávame aj my, hoci len zo striedačky a nie len naše deti na ľade,” uviedli rodičia.

K dobrej atmosfére prispel aj fakt, že žiadna maska neodišla bez ocenenia, čo považujem zo strany organizátora za výborný krok. Sladkej a vecnej odmeny sa dočkali všetci. Porota posudzovala masky podľa viacerých kritérií, podľa jej vlastných slov však najviac prihliadala na to, aby bola maska svojpomocne vyrobená v domácich podmienkach. Prvé tri miesta tak obsadil budík, trebišovský zlatý poklad a rodinka v zložení mama – otec – ratolesť, ktorá prišla vyzbrojená maskami hneď trikrát. Skutočne krásne gesto od rodičov, ktorí sa oblečením do masky rozhodli podporiť túto udalosť a na ľade plnom detí boli príjemným osviežením.

Teraz už nebudem strácať čas vypisovaním, pozri si bohatú fotogalériu,


Foto: Daniel Fekete

Zdieľaj tento článok

Top