Ste tu
Home > Spravodajstvo > SMRŤ NA ŽELEZNICI V OKOLÍ SLOVENSKÉHO NOVÉHO MESTA

SMRŤ NA ŽELEZNICI V OKOLÍ SLOVENSKÉHO NOVÉHO MESTA

Smrť na železnici
Zdieľaj tento článok

Ukončiť život samovraždou skokom pod vlak patrí podľa nášho názoru medzi najhoršie možné spôsoby úmrtia. K jednej samovražde na železničnej trati došlo v katastri Slovenského Nového Mesta (okres Trebišov).


Smrť na železnici

Košický policajný hovorca Alexander Szabó informoval, že osobný vlak zrazil 47-ročného muža. Podľa doteraz sprístupnených informácií smrti muža predchádzalo jeho vyskočenie z kríkov priamo pred prechádzajúci vlak, pričom hneď po tom rozpažil ruky a na výstražnú zvukovú signalizáciu zo strany rušňovodiča nereagoval. Rušňovodič už bezprostrednej zrážke muža s vlakom aj napriek použitiu rýchlobrzdy nedokázal zabrániť. Muž zraneniam nezlučiteľným so životom na mieste podľahol.


Smrť na železnici
Smrť na železnici

Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

 

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top