Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Poslanec Taraba má firmu s hľadaným Koščom, s ďalším kontroverzným podnikateľom zas vlastní pozemky

Poslanec Taraba má firmu s hľadaným Koščom, s ďalším kontroverzným podnikateľom zas vlastní pozemky

Zdieľaj tento článok

26.3.2021 (Webnoviny.sk) – Poslanec Tomáš Taraba vlastní firmu s podnikateľom Petrom Koščom, po ktorom polícia vyhlásila pátranie a v súčasnosti je podľa medializovaných informácií obvinený z korupcie. Informoval o tom web Aktuality.sk.


Taraba kandidoval za stranu Kotlebovci – Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) a aktuálne pôsobí v Národnej rade SR ako nezaradený.


„Ich spoločná firma roky profitovala zo stráženia objektov jedného z najziskovejších štátnych podnikov. Slovenská prenosová elektrizačná sústava (SEPS) iba nedávno avizovala koniec spolupráce,“ uviedli Aktuality.

Portál poukazuje aj na to, že Taraba figuroval aj vo firme s Marekom Trajterom, v minulosti obvineným z objednávky vraždy Romana Deáka. S Trajterom aj Petrom K. podľa Aktualít dodnes spoluvlastní pozemky vo Voderadoch.

Taraba pre Aktuality potvrdil, že s Koščom sa spoznali dávno a dodal, že už niekoľko rokov nie sú v bližšom kontakte.

Viac k témam: korupcia, poslanec
Zdroj: Webnoviny.sk – Poslanec Taraba má firmu s hľadaným Koščom, s ďalším kontroverzným podnikateľom zas vlastní pozemky © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top