Ste tu
Home > Spravodajstvo > POLÍCIA OBJASNILA KRÁDEŽ 8 TISÍC EUR

POLÍCIA OBJASNILA KRÁDEŽ 8 TISÍC EUR

Polícia podvodníci

KRÁĽOVSKÝ CHLMEC │Policajti z trebišovského okresu objasnili osemtisícovú krádež finančnej hotovosti, ktorá sa odohrala ešte z nedele na pondelok počas minulého týždňa v Kráľovskom Chlmci.

Krádež v herni

Páchateľ sa cez strop vlámal do herne, následne rozbil kameru aj signalizačné zariadenie a z pultu odcudzil finančnú hotovosť 500,- eur. Následne vypáčil tri výherné automaty, z ktorých odcudzil finančnú hotovosť viac ako 7.700,- eur.

Poškodením zariadenia spôsobil škodu za 900,- eur. Vyšetrovateľ kriminálnej polície zo spáchania zločinu krádeže a prečinu poškodzovania cudzej veci obvinil dvoch mužov z mesta Kráľovský Chlmec Ladislava Š. (33) a Zsolta K. (30).

V prípade dokázania viny im hrozí trest odňatia slobody na tri až 10 rokov. Obvinení sú umiestnení v cele policajného zaistenia a vyšetrovateľom PZ bol spracovaný návrh na ich vzatie do väzby.

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top