Ste tu
Home > Kultúra > TREBIŠOVČANIA, POĎTE NA NOC MÚZEÍ A GALÉRIÍ

TREBIŠOVČANIA, POĎTE NA NOC MÚZEÍ A GALÉRIÍ

Múzeum Trebišov

Noc múzeí, z ktorej sme priniesli fotoreportáž minulý rok, bude v Trebišove aj tentokrát. Avšak v trocha inom formáte. V piatok 20. mája 2016 sa po prvýkrát stretneme v obnovenom kaštieli so živou minulosťou. Noc múzeí a galérií sme pre Vás pripravili trochu inak, ako obvykle.


Noc múzeí – Zrkadlo do minulosti

“Zrkadlom do minulosti” Vás prevedieme skutočnými príbehmi o živote v kaštieli, i o živote jeho bývalých vlastníkov. No, ako to už býva, nielen pravdivé príbehy, ale i legendy odznejú v našom kaštieli.


Čaká nás všetkých zážitok, aký sme ešte nezažili. Účinkovať budú profesionálni herci. Prezradíme, že niektorí z nich účinkujú aj v seriáloch…. ale o tom ani muk.  nech je to prekvapenie. Hovoria si Cililing a nie sú len divadlom pre deti. Jedinečne zabavia deti, juniorov i nás, ostatných zrelších. Prosto príďte v piatok 20. mája od 18.00 hodiny do trebišovského kaštieľa na Noc múzeí a galérií, kde Vám ponúkame zážitok. Pre všetky vekové kategórie ožije náš večerný kaštieľ v Trebišove.

Noc múzeí 2016
Noc múzeí 2016

Tlačová správa MaKCjZ v Trebišove


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top