Ste tu
Home > Spravodajstvo > 18-ROČNÝ MLADÍK V TREBIŠOVE PREPADOL 19-ROČNÚ ŽENU

18-ROČNÝ MLADÍK V TREBIŠOVE PREPADOL 19-ROČNÚ ŽENU

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Trebišove zo zločinu lúpeže obvinil  18-ročného Emila z Trebišova, ktorý pred týždňom (3.5.) v nočných hodinách na ulici J. Husa v Trebišove lúpežne prepadol 19-ročnú Trebišovčanku. Mladík je už v rukách polície.

Mladík ťahal kabelku, neskôr vlasy

Obvinený mladík na bicykli prišiel zozadu k poškodenej žene a začal jej ťahať kabelku, ktorú mala zavesenú na ruke. Mladá žena sa bránila, pričom kabelku nechcela pustiť. Na to ju potiahol za vlasy, od bolesti kabelku pustila, pričom spadla na zem. Obvinený Emil kabelku s obsahom (osobné doklady, peňaženku s 5 eurami, kľúče od bytu a iné) ukradol a z miesta ušiel. Napadnutá žena neutrpela zranenia, ktoré by si vyžiadali lekárske ošetrenie. Krádežou vecí jej vznikla škoda cca 40 eur. Obvinenému mladíkovi hrozí za tento skutok trest odňatia slobody na tri až osem rokov.

Mladík prepadol 19-ročnú ženu


Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Foto: Ilustračné

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top