Ste tu
Home > Spravodajstvo > MOTOCYKLISTA S 2,66 PROMILE HAVAROVAL PRED OBORÍNOM

MOTOCYKLISTA S 2,66 PROMILE HAVAROVAL PRED OBORÍNOM

Motorkárska sezóna

Trebišov │Dňa 9.4.2017 okolo 10,00 hodine došlo k dopravnej nehode 46-motocyklistu z Trebišovského okresu, ktorý pred obcou Oborín v Michalovskom okrese nezvládol svoju jazdu na motocykli Apríllia Monster.


Vyšetrenia potvrdili 2,66 promile v krvi

Vodič po prejdení zákruty pravdepodobne z dôvodu neprispôsobenia rýchlosti jazdy najmä svojim schopnostiam a vlastnostiam vozidla zišiel z cesty, kde sa s motocyklom vyvrátil na zem.


Pri dopravnej nehode vodič motocykla utrpel ťažké zranenia. Motocyklistovi bola v nemocnici odobratá krv na toxikologické vyšetrenie. Výsledky toxikologického vyšetrenia potvrdili, že v krvi mal 2,66 promile.

V tejto súvislosti poverený príslušník PZ obvinil 46-ročného vodiča motocykla z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, za ktorý mu hrozí trest odňatia slobody až na jeden rok.


Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
F
oto: Ilustračné


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top