Ste tu
Home > Nezaradené > NAHLÁSIL FALOŠNÚ BOMBU V SEČOVCIACH, POLÍCIA HO UŽ CHYTILA

NAHLÁSIL FALOŠNÚ BOMBU V SEČOVCIACH, POLÍCIA HO UŽ CHYTILA

Odkaz pre starostu v Sečovciach
Zdieľaj tento článok

Trebišovský vyšetrovateľ PZ z prečinu šírenia poplašnej správy obvinil 33-ročného muža z okresu Trebišov,


Ten v piatok (21.4.) vo večerných hodinách telefonicky oznámil na tiesňovú linku 150, že v disko klube a na autobusovej stanici v meste Sečovce od 21,00 do 22,00 hod. bude uložená bomba.


V Sečovciach nahlásili bombu. Podobá sa to na prípady trebišovského a hlavne košických súdov. Niekto sa zrejme musí veľmi nudiť.
V Sečovciach nahlásili bombu. Podobá sa to na prípady trebišovského a hlavne košických súdov. Niekto sa zrejme musí veľmi nudiť.

Polícia okamžite prijala potrebné opatrenia. Vykonanými opatreniami sa prítomnosť výbušnín nezistila. Polícia ešte v ten deň zadržala podozrivú osobu a z tohto skutku obvinila. Obvinený muž bol umiestnený do cely policajného zaistenia s podnetom na jeho väzobné stíhanie.

Za tento skutok mu hrozí trest odňatia slobody na jeden až 5 rokov.


Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top