Ste tu
Home > Šport > DOMÁCA REMÍZA S INTEROM

DOMÁCA REMÍZA S INTEROM

Zdieľaj tento článok

Žlto-čierni Bratislavčania, ktorí pred viacerými rokmi dobyli slovenský futbalový trón, zavítali v rámci 26. kola k nám do Trebišova. Predstavili sa pred najvyššou návštevou kola, cestu na štadión si našlo 720 divákov.


Očakával sa vyrovnaný futbal

Očakávania od dvoch tímov patriacich v jarnej časti k špičke sa potvrdili. Úvod zápasu sa niesol v znamení nepremenených šancí na oboch stranách. Prvý zlom hry nastal až v 38. minúte, kedy po faule na domáceho Kolbasa rozhodca ukázal na biely bod. Zodpovednosť na svoje plecia prebral skúsený Igor Žofčák, výpomoc z neďalekých Michaloviec. Nemýlil sa.


Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

Inter sa však s polčasovou prehrou nehodlal zmieriť a do druhého polčasu nastúpil s väčšou agresivitou. Žlto-čierni mali loptu častejšie na kopačkách a boli aktívnejší. Vyrovnania sa dočkali v 62. minúte, kedy po priamom kope hostí zaúradoval vo vzduchu nebezpečný Usman Adenunkle Issa. Do záverečného hvizdu sa už ale ani jednému z tímov aj napriek snahe nepodarilo zvrátiť remízový stav a tak sa body delili.


Slavoj Trebišov – FK Inter Bratislava 1:1 (1:0)
Góly: 40.Žofčák (11m) – 62. Issa
Diváci: 720
Zostava Slavoj Trebišov: Giertl – Žofčák (67. Mujković), Kražel, Rota, P. Kolesár, J. Kolbas (C), Junior (81. Jacko), Starosta, Vajs, Osmanović, E. Lukáč.


Zdroj: Slavoj Trebišov

Zdieľaj tento článok

Top