TREBIŠOVSKÉ DETI SA STRETNÚ S MIKULÁŠOM

Mesto Trebišov navštívi aj v tomto roku sv. Mikuláš. A neváha sa stretnúť s deťmi. Toto predvianočné stretnutie sa uskutoční utorok 5.12.2017 o 16.20 h v estrádnej sále MsKS. Ešte predtým o 16.00 h (pred budovou MsKS) slávnostne rozsvietime 15 m vysoký vianočný stromček za prítomnosti primátora mesta PhDr. Marka Čižmára. 

Inzerujte

Najmenší Trebišovčania sa môžu tešiť na sladkosti, ktoré im, za ich dobré správanie počas celého roka, prinesie sv. Mikuláš v sprievode svojej vernej družiny: anjelika a čerta. V estrádnej sále MsKS už budú netrpezlivo čakať Mikuláš a Jančiči. Spoločne pre vás odohrajú divadelné predstavenie. Zinscenovaný príbeh hovorí o tom, ako Jančiči zisťuje, že je Mikuláš a že každé dobré dieťa v tento večer dostane sladký balíček.  Na scénu príde aj obávaný čertík Bertík. Detičky spolu s Jančičim učia čertíka, čo je to dobrý skutok a aké výhody majú tí, ktorí ho v živote robia. Celý príbeh je poprepletaný vtipnými scénkami, veselými pesničkami a zaujímavým tancom.

Prečítaj si aj: Mikuláš prišiel aj do Veľkej Tŕne

Počas celého podujatia môžu návštevníci vidieť pred objektom MsKS živý betlehem. Jeho súčasťou budú aj zvieratká z MsHS.


Zdroj: Mesto Trebišov 

Odporuč náš článok svojim priateľom!
Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.