Ste tu
Home > Spravodajstvo > OBJASNENÁ LÚPEŽ V ČIERNEJ NAD TISOU

OBJASNENÁ LÚPEŽ V ČIERNEJ NAD TISOU

Zdieľaj tento článok

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva policajného zboru v Trebišove začal trestné stíhanie a zároveň vzniesol obvinenie pre zločin lúpeže 22 a 14-ročným mladíkom z Trebišovského okresu.


Obvinené osoby v piatok (11.11.) krátko po polnoci medzi obytnými blokmi v Čiernej nad Tisou (okr. Trebišov) lúpežne prepadli 39-ročného miestneho muža tak, že ho fyzicky napadli, v dôsledku čoho poškodený spadol na trávnatý porast, a tam ho opakovane udierali do rôznych častí tela.


Polícia

 

Zároveň mu odcudzili mobilný telefón a peňaženku s hotovosťou 92 eur a z miesta činu ušli.  Poškodený utrpel ľahké zranenia. Obvinené osoby boli umiestnené do cely policajného zaistenia a vyšetrovateľ spracoval podnet na ich väzobné stíhanie. V prípade dokázania viny im hrozí trest odňatia slobody na tri až 8 rokov, u mladistvej osoby sa trestná sadzba znižuje na polovicu.


Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top