Ste tu
Home > Spravodajstvo > ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE A VYHRAJ PRE TREBIŠOV DETSKÉ IHRISKO!

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE A VYHRAJ PRE TREBIŠOV DETSKÉ IHRISKO!

Trebišovčania, naskytla sa nám výnimočná príležitosť na to, aby sme bez väčšej námahy zabezpečili našim ratolestiam nové detské ihrisko! Stačí hlasovať za naše mesto a posúvať ho tak v rebríčku stále vyššie a vyššie.

O tom, kde konkrétne budú ihriská vybudované, rozhodne svojím hlasovaním široká verejnosť. Do hlasovania o Ihrisko Žihadielko sa môžete zapojiť od 21. januára až do 29. februára 2016. Podľa výsledkov hlasovania budú vybrané lokality s najvyšším počtom hlasov a spoločnosť Lidl začne už na jar rokovania s víťaznými mestami smerujúce k samotnej výstavbe ihriska v hodnote takmer 80 000 eur.

Samozrejmosťou je veľké pieskovisko. Práve vďaka dopadovej liatej gume sa môžu aj tí najmenší vyšantiť do sýtosti. Dominantou zóny pre deti od 6 do 12 rokov je veľký hrad so štyrmi vežami, ktorý nabáda odvážlivcov k množstvu lezeckých výziev. Z hradu sa dá odbehnúť na dva rôzne typy hojdačiek umiestnených v zadnej časti ihriska. V tejto zóne tvorí dopadovú plochu štrk. Pri vstupe je stojan na bicykle, informačná tabuľa s prevádzkovým poriadkom a poruke je aj odpadkový kôš. Na zvýšenie bezpečnosti hrajúcich sa detí je celé ihrisko oplotené.Dostatok lavičiek rozmiestených v každej časti ihriska zabezpečí aspoň chvíľu oddychu pre deti a ich rodičov.

Hlasovať môžeš na tomto linku: https://zihadielko.lidl.sk/


Video: youtube.com
Foto: Ilustračné

 

Top