Ste tu
Home > Šport > FUTBALOVÝ SLAVOJ ODŠTARTOVAL PRÍPRAVU VÍŤAZSTVOM V MAĎARSKU

FUTBALOVÝ SLAVOJ ODŠTARTOVAL PRÍPRAVU VÍŤAZSTVOM V MAĎARSKU

Zdieľaj tento článok

Futbalisti Slavoja Trebišov odštartovali prípravu na jarnú časť sezóny víťazne. Dnes, 23. januára 2016 sa predstavili na zápase u našich južných susedov v Maďarsku, kde vyhrali proti tímu Diósgyőri VTC junior, 0:1. 


Prípravy na jar sú v plnom prúde. Po príchode nového vedenia klubu na čele s prezidentom Gazdagom pomery v trebišovskom futbale začali smerovať k lepšiemu. Aj keď je ešte veľmi skoro na hodnotenie dosiahnutej práce, no v prospech nového vedenia hovoria samotní hráči, ktorí sa rozhodli vrátiť do trebišovského dresu a pod novým vedením započať novú kapitolu klubu. Medzi navrátilcov patrí Jaroslav Capko, Emil Sudimák mladší, Igor Dragula, Jozef Šimko, Kristián Hirko či Tomáš Krochta. Okrem toho sa však nové vedenie rozhodlo pre renováciu šatní, ktoré boli v dezolátnom stave, zorganizoval sa turnaj pre kategórie futbalistov U8 a U10 a na programe, konkrétne už zajtra, 24. januára, je ďalší turnaj pre kategóriu starších žiakov.


O tom, že sa v klube skutočne dejú dobré veci hovorí aj záujem vedenia klubu o jeho novú tvár aj v podobe novej webovej stránky, ktorá sa momentálne nachádza v štádiu príprav. Začalo sa pekne od podlahy!


Slavoj Trebišov nastúpil v takejto zostave:

Základná zostava: Emil Sudimák – Jozef Šimko – Emil Osmanovič – Stepan Dimić – Edin Mujković – Stepan Koshka – Michael Zaitsev – Lukáš Kulich – Marko Milošević – Patrik Grácer – Novak Ročianovič.

Lavička: Erik Kolbas – Kristián Hirko – Jakub Bandoľa – Juraj Kiss – Maroš Kučera – Vlastimil Pačuta


O osude zápasu rozhodol v 83. minúte striedajúci Maroš Kučera. Je evidentné, že v základnej jedenástke dostali priestor zahraniční hráči, ktorí sú momentálne v našom klube na skúške. Veríme, že dokážu nového trénera Martina Urbana presvedčiť a aspoň niekto z nich zotrvá v našom kádri. V ďalších prípravných zápasoch preveria formujúce sa mužstvo Slavoja celky Pušoviec, Krásnej, juniorov z Prešova, či Cigánd a Veľké Kapušany.

K tímu by sa v najbližších dňoch mal pripojiť aj futbalista brazílskeho pôvodu Lopez da Silva Junior, ktorý naposledy pôsobil v Moldave nad Bodvou. Tento prestup opäť ešte viac ozvláštni momentálny káder Slavoja a bude veľmi dôležité, ako sa chlapci pred začiatkom jarnej časti sezóny dokážu zohrať. Držím prsty!


FOTO: Marek Dragula

Zdieľaj tento článok

Top