Ste tu
Home > Spravodajstvo > VÝLUKA MEDZI ÚPOROM A MICHAĽANMI. NÁHRADNÁ DOPRAVA AUTOBUSMI

VÝLUKA MEDZI ÚPOROM A MICHAĽANMI. NÁHRADNÁ DOPRAVA AUTOBUSMI

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) realizujú v dňoch  12. 9. – 14. 9. a 16. 9. 2016 opravu trate v úseku Úpor – Michaľany. V čase od 8,30 do 13,40 nahradia osobné vlaky autobusy.


Zamestnanci ŽSR vo vlastnej réžii a s využitím vlastnej strojovej mechanizácie vykonajú súvislú výmenu koľajníc v dĺžke  600 metrov.


Dôvodom výmeny koľajníc je ich opotrebovanie. Zároveň sa vykoná aj kosenie trávnatého porastu a náletových drevín pozdĺž trate, s cieľom zabezpečiť dobré rozhľadové pomery.

Podrobnejšie informácie o opatreniach v osobnej doprave sa cestujúci dozvedia z vývesiek umiestnených v železničných staniciach a poskytuje ich aj dopravca – Železničná spoločnosť Slovensko na telefónnom čísle kontaktného centra – 18 188 a na internetovej stránke www.slovakrail.sk.

ŽSR prosia cestujúcu verejnosť o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s  obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým dochádza v dôsledku výlukových prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hláseniach staničného rozhlasu v železničných staniciach.

kalendar_september16


Tlačová správa ŽSR


Top