Ste tu
Home > Nezaradené > VIDEO: Cestný pirát pred obcou Veľaty

VIDEO: Cestný pirát pred obcou Veľaty

Polícia na svojom oficiálnom facebookovom profile zverejnila video z jazdy cestných pirátov, jedného z nich „načapali“ aj neďaleko Trebišova.

36-ročný Peter sa tak ponáhľal k babke pokosiť trávnik, že na štátnej ceste medzi Trebišovom a obcou Veľaty šiel rýchlosťou 198 km/h. Ťažkú nohu na plyne nemal prvý raz. Jazdite opatrne, radšej dôjsť do cieľa neskôr a bezpečne, ako neskôr alebo nikdy…

38-ročný Miroslav z okresu Košice okolie počas jednej cesty niekoľkokrát porušil dopravné predpisy. Predbiehal na plnej čiare, v jednej obci šiel rýchlosťou 101 km/h, v ďalšej 149 km/h. 800 eurová pokuta nebola jeho prvou pokutou za rýchlosť. Nehazardujte so svojím životom, riskujete aj životy nevinných.

TOTO SÚ CESTNÍ PIRÁTI: JEDEN Z NICH IŠIEL MIMO OBCE TAKMER 200 KM/H

Cestní piráti

TOTO SÚ CESTNÍ PIRÁTI: JEDEN Z NICH IŠIEL MIMO OBCE TAKMER 200 KM/H36-ročný Peter sa tak ponáhľal k babke pokosiť trávnik, že na štátnej ceste medzi Trebišovom a obcou Veľaty šiel rýchlosťou 198 km/h. Ťažkú nohu na plyne nemal prvý raz. Jazdite opatrne, radšej dôjsť do cieľa neskôr a bezpečne, ako neskôr alebo nikdy…38-ročný Miroslav z okresu Košice okolie počas jednej cesty niekoľkokrát porušil dopravné predpisy. Predbiehal na plnej čiare, v jednej obci šiel rýchlosťou 101 km/h, v ďalšej 149 km/h. 800 eurová pokuta nebola jeho prvou pokutou za rýchlosť. Nehazardujte so svojím životom, riskujete aj životy nevinných.Ako už avizovala Denisa Saková – Ministerka vnútra SR, v súčasnosti prebiehajú rozhovory o zmenách v cestnom zákone, ktoré by sa mali dotýkať aj cestných pirátov.

Uverejnil používateľ Polícia Slovenskej republiky Utorok 2. október 2018

Ako už avizovala Denisa Saková – Ministerka vnútra SR, v súčasnosti prebiehajú rozhovory o zmenách v cestnom zákone, ktoré by sa mali dotýkať aj cestných pirátov.

Top