Ste tu
Home > Šport > TREBIŠOV PRVÝKRÁT ZAŽIJE NOČNÝ BEH! UŽ 4. JÚNA

TREBIŠOV PRVÝKRÁT ZAŽIJE NOČNÝ BEH! UŽ 4. JÚNA

Nočné behy sa na Slovensku tešia čoraz väčšej obľube. Jeden z nich sa bude tohto roku konať aj v našom meste Trebišov. Občianske združenie Stopa pod záštitou primátora mesta Trebišov všetkých srdečne pozýva na Trebišovský nočný beh!


Štart na amfiteátri v parku

Udalosť, aká v Trebišove ešte nebola, je na programe 4. júna 2016 (sobota) so začiatkom o deviatej večer. Pre všetkých zúčastnených je na výber z dvoch variant trás. Súťažiaci sa môžu postaviť na štart 5, alebo 10-kilometrového okruhu. Registráciu na tento jedinečný beh, ktorý bude mať v Trebišove premiéru však netreba odkladať. Prvých 150 zaregistrovaných pretekárov získa pamätné tričko z prvého ročníka tohto podujatia.


Registrácia je možná do 1. júna 2016 a zaregistrovať sa môžeš TUNemusíš sa báť, celý proces registrácie je veľmi jednoduchý a určite ho zvládneš! V deň konania trebišovského nočného behu si však na štart musíš priniesť potvrdenie o pretekaní, ktoré pre zmenu nájdeš po kliknutí TU

Trať  povedie parkom i mestom

Ak je reč o trati, pôjde o trať s pevným povrchom. Povedie po asfalte, betóne i dlažbe, parkom i mestskými ulicami. Jej profil je rovinatý, bez výrazných výškových prevýšení. 1 okruh má 5 kilometrov. V prípade, že sa rozhodneš pre dlhšiu trať, ten istý okruh absolvuješ dvakrát. Organizátori behu však odporúčajú, aby štartujúci zvýraznili svoj odev reflexnými prvkami, prípadne, aby mali čelovku.

Trebisovsky nocny beh

Nepremeškaj túto jedinečnú príležitosť zúčastniť sa na prvom nočnom behu v Trebišove a registruj sa ešte dnes. Toto podujatie je skutočne pre každého.


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top