Home > Šport > SLAVOJ SPLNIL HLAVNÝ CIEĽ A ZACHRÁNIL SA

SLAVOJ SPLNIL HLAVNÝ CIEĽ A ZACHRÁNIL SA

Trebišov │Ako sme písali v jednom z našich článkov, Slavoj mal šancu na pôde Komárna dokázať, že definitívne bude patriť do II. ligy aj v nasledujúcej sezóne. Aj napriek prehre po smolnej penalte sa to podarilo.

Web domáceho Slavoja píše: “Prvý vzájomný zápas vyznel lepšie pre komárňanských futbalistov, ktorí na jeseň zvíťazili 2:0. Domáce Komárno doposiaľ nazbieralo 34 bodov a dnešné víťazstvo ho mohlo výrazne priblížiť k záchrane v súťaži.”

Žiaľ, o výsledku celého stretnutia rozhodla odpískaná penalta v náš neprospech zo 43. minúty, ktorú bezpečne premenil domáci kapitán Goran Matić. Nakoľko viac gólov nepadlo, tento sa ukázal ako víťazný a výrazne pomohol Komárnu k záchrane v súťaži.

Slavoj, aj napriek tomu, že v tomto zápase neuspel, už dve kolá pred koncom môže konštatovať, že sa v II. lige predstaví aj v nasledujúcej sezóne. Pomohli mu k tomu zakopnutia jeho súperov v boji o záchranu.

Z chlapcov tak pred posledným domácim zápasom, 13. mája o 17:00 proti Novému Mestu nad Váhom opadne stres a dianie na ihrisku si budú môcť patrične užiť. Za výkony, ktorými sa v tejto sezóne prezentovali, si viac než zaslúžia bohatú divácku kulisu, tak neváhajte a poďte povzbudiť aj vy.

Navyše, v polčasovej prestávke najbližšieho domáceho zápasu sa bude oficiálne otvárať novovybudovaná umelá tráva.

KFC Komárno  Slavoj Trebišov 1:0 (1:0)

Zostava Slavoja: Giertl – Kražel, Rota, Mujković, J.Kolbas (C) (84.Cekaj), Junior, Jacko (66.Pa.Šuľák), Starosta, Vajs, Osmanović, Ruskovský (73.Vojtek)

Zdroj: Slavoj Trebišov