Ste tu
Domov > Šport > SLAVOJ MÁ MOŽNOSŤ SPEČATIŤ UDRŽANIE V LIGE UŽ DNES PROTI KOMÁRNU

SLAVOJ MÁ MOŽNOSŤ SPEČATIŤ UDRŽANIE V LIGE UŽ DNES PROTI KOMÁRNU

Trebišov │Slavoj Trebišov bude mať možnosť už dnes spečatiť svoje udržanie sa v II. lige, v ceste mu však bude stáť nevyspytateľné Komárno.

Reklamy


Slavoj Trebišov prešiel počas sezónnej prestávky viacerými zmenami v kádri a absolvoval úspešnú prípravu, v ktorej dokázal z 11 zápasov vyhrať deväťkrát a body stratil iba v úvode proti fortunaligovým Michalovciam a v závere v pôvodne neplánovanom zápase s Vyšným Opátskym za remízu.

Výborne zvládnutá príprava a správne zosúladenie nových posíl s ostatným mužstvom sa prejavili vo, z nášho pohľadu vynikajúcej, jarnej časti. Sľubný rozbeh po trojbodovom zápise v Liptovskom Mikuláši síce vystriedali dva nevýrazné zápasy proti Seredi a Pohroniu, no následne Slavojisti nastúpili na bodovú vlnu. 3 body zo Spišskej Novej Vsi, cenné víťazstvo nad košickou Lokomotívou, remíza s nepríjemným Zvolenom a prvé domáce víťazstvo nad Bardejovom. Zo spodných vôd tabuľky sme sa tak vďaka tejto sérii vyšplhali do tabuľkového stredu.

Prišlo však utlmenie bodových ziskov po cennej remíze s Popradom a čierno-žltým Interom Bratislava. Naposledy sme v domácom zápase vyhrali nad podbrezovským béčkom a k definitívnej záchrane nám stačí urobiť posledný krok. Vyhrať nad súperom z juhu Slovenska, Komárnom.

Komárno v posledných 4 zápasoch dvakrát vyhralo a dvakrát remizovalo, pričom uspelo proti Zvolenu 2:1 a Spišskú sfúklo 7:0. Remízový výsledok náš budúci súper uhral tak ako my, proti Interu a Popradu. Čo sa týka nášho vzájomného zápasu z jesennej časti, tam sme predviedli nevýrazný výkon a prehrali 0:2.

Predpokladáme, že tentokrát nás vzhľadom na posledné výsledky oboch celkov čaká vyrovnanejší zápas, ako na jeseň. Trebišov sa v posledných zápasoch mohol opierať o rozdielových hráčov na výpomoc zo susedných Michaloviec, snáď tak zaberú aj v tomto zápase.

Podľa nás rozhodnú maličkosti a bude to zápas o jednom góle. Dúfajme, že padne do správnej siete a Slavoju sa v jeho prvej sezóne v II. lige po zmŕtvychvstaní z popola podarí udržať si druholigovú príslušnosť aj pre nasledujúcu sezónu.

Odporuč náš článok svojim priateľom!
Top

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?