Home > Šport > SLAVOJ ODOHRAL ĎALŠIE DVA ZÁPASY

SLAVOJ ODOHRAL ĎALŠIE DVA ZÁPASY

Ak mal Slavoj v nedávnej minulosti problém s tým, aby sa nazberal dostatočný počet hráčov na jeden zápas, tak teraz vyzerá situácia úplne inak. Slavoj v sobotu odohral hneď dva prípravné zápasy – proti Veľkým Kapušanom a proti FK Krásna.

Prvý zápas hrala zostava z veľkej časti pozostávajúca z mladších hráčov. Súperom boli štvrtoligové Veľké Kapušany. Vzhľadom na pomerne nízky priemerný vek zostavy bol hlavne prvý polčas pod kontrolou našich hráčov. Po 45 minútach viedli 2:0 keď sa presadil Lopatník a súper si dal jeden vlastný gól. Po prestávke pridal ďalší gól Vereb a Slavoj viedol už 3:0. Zrejme sa dostavil pocit uspokojenia a možno aj mierna únava, keďže táto zostava bola bez náhradníkov. Kapušany zabrali a dokázali skresať náskok na rozdiel jedného gólu, ale vyrovnať už nestihli a zápas skončil výsledkom 3:2.

Zostava Slavoja: Sudimak, Vereb, Šimko, Diladi, Pačuta, Lopatník, Hirko, Sárik, Bandoľa, Kučera, Mario

Druhý zápas sa odohral na umelej tráve v Moldave nad Bodvou. Súperom Slavoja bola FK Krásna – líder tretej ligy východ, kde pôsobí aj Trebišov. Zápas skončil prehrou Slavoja 1:2, čo je vzhľadom na 35-bodový rozdiel v tabuľke tretej ligy prijateľný výsledok, keď sa vezme do úvahy fakt, že sa jedná len o prípravu. Strelcom nášho gólu bol Ruskovský.

Zostava Slavoja: Kolbas (46. Breza) – Šulák, Osmanovič, Xavier, Lechman, Gracer, Mujkovič, Joaz, Zaitsev (56. Dragula), Jacko, Ruskovský