Ste tu
Home > Spravodajstvo > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> PROSTITÚCIA A NÁSILIE NA HLAVNEJ ULICI V TREBIŠOVE

PROSTITÚCIA A NÁSILIE NA HLAVNEJ ULICI V TREBIŠOVE

Nasilie
Zdieľaj tento článok

Mesto Trebišov sa pred časom zapojilo do služby Odkaz pre starostu, ktorá umožňuje občanom výraznou mierou prispieť k správnemu fungovaniu samosprávy a nahlasovať zistené podnety. 2. októbra sa na portáli zobrazila závažná správa. Prečítaj si jej celé znenie aj s priloženou fotodokumentáciou.


Prečítaj si aj: Mestská polícia už aj na bicykloch

Jeden z obyvateľov mesta Trebišov apeloval prostredníctvom portálu Odkaz pre starostu týmito slovami:


“Ako obyvatelia hlavnej ulice Vás týmto ÚPENLIVO PROSÍME, začnite už konečne aktívne eliminovať nenormálne narastajúcu PROSTITÚCIU a NÁSILIE rovno pod našimi oknami. Za nimi vychovávame naše deti, či doopatruvávame svojich starkých. Radi by sme Vám verili, že pre Vás Trebišov nekončí už pri OD Paričan, ale to nejde. Mestská polícia sa síce prevezie po našej ulici a na prípadný podnet okamžite príde a rieši, no naša časť skôr potrebuje ich neustálu prítomnosť. Keďže je tu hádam najväčší pohyb, pretože je to jedna z dvoch trás do tábora. Netvrdíme, že všetci sú nebezpeční a zlí (mnohí sa pozdravia a prihovoria), no o chlapíkovi na zábere, ktorý kopal do dvoch prostitútok a následne zboxoval do brucha tú svoju svoju – až jej toluén vypadol (zatiaľ čo štvrtá im vyfúkla auto) sa to nedá povedať. Vďaka.”

Nasilie

Podľa záberu a priloženého textu je zrejmé, že vzniknutá situácia sa nestala v tejto časti mesta prvýkrát. Nespokojní občania vyžadujú zavedenie permanentnej hliadky mestkej polície. Čo na to mesto?

Mesto sme pred publikovaním článku požiadali o reakciu, do publikovania článku mesto nestihlo reagovať.

Akonáhle získame stanovisko mesta, správu budeme aktualizovať.

Čo si myslíš ty? Povedz nám to v komentároch na FB. A môžeš nám nechať aj like na fanpage, poteší nás.


Zdroj: Odkaz pre starostu

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top