Ste tu
Home > Spravodajstvo > POLÍCIA VÁS PROSÍ O POMOC PRI PÁTRANÍ

POLÍCIA VÁS PROSÍ O POMOC PRI PÁTRANÍ

Zdieľaj tento článok

Polícia Slovenskej republiky Vás aj touto cestou žiada o pomoc pri pátraní  po hľadaných osobách.  Polícia vedie vyšetrovanie a pátra po osobe podozrivej z prečinu neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty. Ku skutku došlo dňa 22.06.2018 v jednej z predajní v Košiciach, kde páchateľ uskutočnil platbu odcudzenou bankomatovou kartou. Záznam z bezpečnostnej kamery zachytil osobu podozrivú z uvedené skutku. Vzhľadom na to, že totožnosť podozrivej osoby sa doposiaľ polícii nepodarilo zistiť, žiadame o pomoc verejnosť. Ak spoznali podozrivú osobu na fotografii, aby to oznámili na akomkoľvek útvare PZ alebo na známom telefónnom čísle 158. 


 

 

Polícia Vás ďalej prosí o pomoc pri hľadaní  Róberta K Ö H L E R A, nar. 12. 10. 1966, trvale bytom Vajkovce 66, okres Košice-okolie. Poverený príslušník Obvodného oddelenia PZ Košice Západ menovaného hľadá ako svedka vo veci prečinu poškodzovania cudzej veci. Hľadaný sa dlhodobo v mieste svojho trvalého pobytu nezdržiava a nepreberá si poštu zasielanú orgánmi činnými v trestnom konaní.


Pri odhaľovaní trestnej činnosti môžete pomôcť aj pri pátraní po Miloslave DÁVIDOVEJ, nar. 04.09.1985, trvale bytom Košice, Námestie oceliarov č. 15. Na 32-ročnú Miloslavu Dávidovú z Košíc vydal Okresný súd Košice II príkaz na zatknutie pre trestný čin zanedbania povinnej výživy. Hľadaná sa v mieste svojho trvalého pobytu dlhodobo nezdržiava a miesto jej súčasného pobytu nie je známe.

Zvláštne znamenia: piercing v ľavej nosnej dierke

 

 Akékoľvek poznatky k hľadaným osobám môžu občania oznámiť na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na linku 158, príp. priamo na oddelenie pátrania OR PZ Košice na tel. čísle 0961931073 v pracovných dňoch v čase od 07,30 do 15,30 hodiny.

Zdieľaj tento článok

Top