Ste tu
Home > Spravodajstvo > AKO SA NÁM DARILO V AUGUSTE

AKO SA NÁM DARILO V AUGUSTE

Pohľad na kalendár je neúprosný a dnes máme 1. septembra Deň Ústavy Slovenskej republiky. August ubehol ako voda a my Vám opäť prinášame naše štatistiky a tak trochu sa Vám chceme pochváliť, ale aj ukázať, že www.tvojtrebisov.sk rastie a vyvíja sa a že vám dokážeme prinášať stále kvalitnejší obsah zo širokého spektra informácií. Informácie o číslach sú samozrejme dôležité aj pre našich inzerentov, nakoľko práve tie ukazujú aká úspešná alebo neúspešná je ich inzercia resp. reklama. To, že sa na naše služby v reklamnej oblasti môžete spoľahnúť dokazuje aj ten fakt, že počas augusta s nami nadviazali spoluprácu také spoločnosti ako ALZA.sk, Cetelem, Andreshop.sk, Wayfarer.sk, Tipsport, AXA poisťovňa a iné na trhu známe značky. Aj Vaša firma sa môže ocitnúť medzi týmito známymi značkami, stačí nás osloviť.

Počas uplynulého mesiaca boli naše články zobrazené neuveriteľných 245 818 krát !!! To znamená, že v priemere boli články na našej stránke zobrazené viac ako 7 929 krát denne. V tomto ohľade bol rekordným štvrtok 30. augusta, keď naša čítanosť dosiahla číslo pre nás neuveriteľných 29 906 čítaní. V tento deň, sme podľa dostupných štatistík boli 40. najčítanejším online médiom na Slovensku a predbehli sme dokonca takého giganta na poli spravodajstva ako je TA3!!!

Aj naďalej sa snažíme rozširovať aj ďalšie informačné kanály prostredníctvom sociálnych sietí. Náš profil na Instagrame tvojtrebisov.sk aktuálne sleduje už viac ako 2040 sledovateľov, pričom toto číslo za posledný mesiac narástlo o 1000 sledovateľov.  Aj náš profil na Facebooku sa za posledný mesiac rozšíril o 143 nových sledovateľov, pričom naše príspevky mali dosah na 44 600 užívateľov facebooku a na naše odkazy a posty klikli spolu viac ako 18 tis. krát. A to všetko len vďaka tomu, že nás čítate, lajkujete, zdielate, odporúčate…. ĎAKUJEME!!!!

 

 

 

 

 

 

Top