Ste tu
Home > Spravodajstvo > POČAS KRAJSKEJ KONTROLY ZISTILI 133 PRIESTUPKOV

POČAS KRAJSKEJ KONTROLY ZISTILI 133 PRIESTUPKOV

Ešte v sobotu 13. augusta v poobedňajších hodinách bola vykonaná osobitná kontrola na území Košického kraja.


193 priestupkov!


Bola zameraná na dodržiavanie pravidiel cestnej premávky vodičmi motocyklov a ich spolujazdcami, cyklistami a chodcami. Policajti sa taktiež zamerali na eliminovanie dopravno-bezpečnostných rizík najmä na železničných priecestiach bez závor a v ich tesnej blízkosti, najmä v časoch prejazdu vlakových súprav a vlakov a kontrolu oprávnenia pobytu štátnych príslušníkov tretích krajín na území SR.

Do kontroly sa zapojilo celkom 69 policajtov z dopravnej, poriadkovej,  železničnej a hraničnej a cudzineckej polície. Počas kontroly policajti zistili celkom 193 priestupkov. Alkohol zistili u jedného vodiča a u dvoch cyklistov. Policajti zadržali päť vodičských preukazov, 4 osvedčenia o evidencii vozidla a 4 tabuľky s EČV.

Kalendár_august_2016


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top