Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Niké ako prvá prináša možnosť tipnúť si na víťazov cien Zlatý glóbus!

Niké ako prvá prináša možnosť tipnúť si na víťazov cien Zlatý glóbus!

24.2.2021 (Webnoviny.sk) – Udeľovanie prestížnych filmových cien Zlatý glóbus sa nezadržateľne blíži. Už túto nedeľu, 28. februára, sa široká verejnosť dozvie, kto a aký film získa vzácne sošky. Niké ako prvá stávková spoločnosť na Slovensku pre svojich klientov ponúka možnosť zabaviť sa a tipnúť si na tohtoročných víťazov spomínaného televízneho a filmového oceňovania.


Podľa klientov Niké má v kategórii film – najlepšia dráma, najväčšiu šancu na víťazstvo road movie s názvom Nomadland s kurzom 1.90. Film zobrazuje príbeh šesťdesiatročnej vdovy, novodobej kočovníčky, ktorá cestuje naprieč celou Amerikou vo svojej bielej dodávke a snaží sa znovuobjaviť svoje ja.


V kategórii Najlepší film, muzikál alebo komédia patrí medzi najväčších favoritov sfilmovaný svetoznámy muzikál Hamilton o živote jedného z Otcov zakladateľov Alexandra Hamiltona s kurzom 2.10. Predstavenie, ktoré sa z divadelných dosiek na Broadwayi presunulo aj na filmové plátno, už aj v minulosti zbieralo množstvo prestížnych cien, vrátane divadelného Tony awards.

Zlatý Glóbus exkluzívne v ponuke

Niké ako jediná stávková spoločnosť na Slovensku má po novom vo svojej bohatej ponuke aj kurzové stávky na udeľovanie cien Zlatý glóbus. Hráči tak majú možnosť vyskúšať niečo nové a tipnúť si na víťazov v dvoch hlavných kategóriách. Stačí kliknúť sem.

Registrovať v Niké sa oplatí

Pokiaľ ešte nie ste hráčom Niké a chcete si tipnúť na víťazov cien Zlatý glóbus v dvoch kategóriách, zaregistrujte sa práve teraz na www.nike.sk! Niké vám následne po registrácii a doplnení vašich údajov pripíše na vaše konto vstupný bonus 20 eur úplne zdarma!

Informačný servis

Viac k témam: PR, tipovanie, Zlatý glóbus
Zdroj: Webnoviny.sk – Niké ako prvá prináša možnosť tipnúť si na víťazov cien Zlatý glóbus! © SITA Všetky práva vyhradené.


Top