Ste tu
Home > Spravodajstvo > NARAZIL DO ZAPARKOVANÉHO TRAKTORA, SPÔSOBIL ŠKODU VO VÝŠKE 20 000 EUR

NARAZIL DO ZAPARKOVANÉHO TRAKTORA, SPÔSOBIL ŠKODU VO VÝŠKE 20 000 EUR

Trebišovskí dopravní policajti obvinili z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 19-ročného mladíka z Čiernej nad Tisou, v krvi mal 2,5 promile.

Ako informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mésarová denník Korzár, 19-ročný mladík šiel v noci 21. júla o 00:50 v aute značky Škoda Octavia po Tarkányiho ulici v obci Veľké Trakany.

Pred jedným z rodinných domov sa podľa dostupných informácií zrejme dostatočne nevenoval riadeniu vozidla, zišiel na trávu a tam narazil do zaparkovaného traktora značky Lamborgini R 130.

Na traktore spôsobil škodu približne 20-tisíc eur, na aute 500 eur.

Denník Korzár ďalej píše, že pri nehode sa nikto nezranil. Vzhľadom na to, že šoféroval pod vplyvom alkoholu a pri nehode spôsobil väčšiu škodu na cudzom majetku, hrozia mu dva roky za mrežami.

kalendar_jul2016


Zdroj: denník Korzár
Foto: Ilustračné

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top