Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Na toalete v nákupnom centre vypukol požiar, polícia pátra po totožnosti dvoch chlapcov

Na toalete v nákupnom centre vypukol požiar, polícia pátra po totožnosti dvoch chlapcov

2.7.2019 (Webnoviny.sk) – Policajti z Prievidze vyšetrujú trestný čin všeobecného ohrozenia, ktorého sa dopustili doposiaľ neznámi páchatelia v nákupnom centre na Nábrežnej ulici v Prievidzi.

Podpálili plastový držiak na papier

Ešte 17. marca približne o 15:45 v priestoroch pánskych toaliet na prvom poschodí nákupného centra podpálili plastový držiak na papier. Spôsobili tým požiar, ktorý zničil a poškodil interiér a zariadenie kabínky.

V čase vzniku požiaru zaznamenali pohyb dvoch chlapcov, ktorí môžu mať približne 11 až 13 rokov. Polícia v tejto súvislosti žiada verejnosť o pomoc pri zisťovaní ich totožnosti.

Zisťujú totožnosť dvoch chlapcov

Nižší z dvojice mal na hlave pletenú čiapku, oblečené modré tričko, na tričku mal zeleno-čiernu károvanú košeľu, čierne tepláky na ľavom stehne s nezisteným logom alebo nápisom, obuté mal čierne tenisky s bielou podrážkou nezistenej značky.

Vyšší chlapec mal stredne dlhé vlasy, oblečenú modro čiernu károvanú košeľu, šedé tepláky a čierne tenisky s bielou podrážkou.

Akékoľvek informácie môžu občania oznámiť na známom telefónnom čísle 158 alebo na facebookovej stránke Policajného zboru formou súkromnej správy. Agentúru SITA o tom informoval hovorca KR PZ v Trenčíne Pavol Kudlička.

Viac k témam: podpaľač, polícia pátra, Polícia SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Na toalete v nákupnom centre vypukol požiar, polícia pátra po totožnosti dvoch chlapcov © SITA Všetky práva vyhradené.

Top