Ste tu
Home > Spravodajstvo > MUŽ Z OKRESU TREBIŠOV JE OBVINENÝ Z KRÁDEŽÍ V TRENČÍNE

MUŽ Z OKRESU TREBIŠOV JE OBVINENÝ Z KRÁDEŽÍ V TRENČÍNE

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície z Trenčína vzniesol obvinenie  zo zločinu krádeže a  prečinu  porušovania domovej slobody voči 26-ročnému Vladimírovi z okr. Trebišov.

Obvinený  08.júna   vošiel cez  pootvorené okno na ventilačku do prízemného bytu na ul. Soblahovskej v Trenčíne. Z bytu odcudzil  notebooky, telefóny, kameru, alkohol a iné veci, pričom majiteľovi bytu bola spôsobená celková škoda vo výške 1767 Eur.  Následne  v ten istý deň vykonal krádež aj do rodinného domu na ul. J. B. Magina v Trenčíne. Cez pootvorené okno na ventilačku sa dostal do rodinného domu, kde v obývačke prehľadal  šuflíky obývačkovej steny, avšak nič neodcudzil. Majiteľovi bola spôsobená škoda na poškodenej sieťke proti hmyzu vo výške 50 Eur.

polícia
Muž z okresu Trebišov je obvinený z krádeží v Trenčíne

Dňa 09.júna  prišiel v doobedňajších hodinách  na ul. Kubranskú v Trenčíne, kde preskočil plot a tak sa dostal na pozemok rodinného domu. Cez pootvorené okno na ventilačku sa dostal do domu, kde odcudzil z pokladničiek peniaze vo výške cca 400 Eur. Na ul. Kubranskú v Trenčíne sa obvinený opäť vrátil  13.júna, kde cez pootvorené okno  rodinného domu sa dostal do domu. Z domu odcudzil peniaze a rôzne šperky v celkovej hodnote 1850 Eur.  Obvinenému  v prípade dokázania viny hrozí trest odňatia slobody  na tri až desať rokov.


Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top