Ste tu
Home > Kultúra > KRAČUN V ANDRÁSSYHO KAŠTIELI

KRAČUN V ANDRÁSSYHO KAŠTIELI

Zažili sme spolu krásne nedeľné odpoludnie. Tretia adventná nedeľa v trebišovskom kaštieli bola zázračná Vašou prítomnosťou a záujmom, milí naši priaznivci.

Zvyky, koledy, gubaše, hand made trhy, k tomu ukážky vianočného stolovania a ochutnávka kapustnice z dielne CSOŠ Svätého Jozafáta…

a neopakovateľná sviatočná nálada.

Nie je krajší zážitok, ako spoločnosť množstva ľudí, ktorých spája jedna myšlienka – s pokorou sa tešiť na prichádzajúce vianočné sviatky. V našom múzeu sa to podarilo priatelia, vďaka Vám, vďaka našim predávajúcim na hand made trhoch, ktorých myšlienku a tradíciu sme založili práve v múzeu.

Vďaka zamestnancom múzea, ktorí sa tešia na každé milé podujatie. Vďaka účinkujúcim, ktorí v nás oživili zvyky našich predkov. Prekvapili ste nás svojou účasťou na tomto prvom ročníku. Ďakujeme.

Pozrite si pekné fotky.


Text & Foto: Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove 

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top