Home > Šport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> GÓLOVÁ PRESTRELKA V PROSPECH TREBIŠOVA

GÓLOVÁ PRESTRELKA V PROSPECH TREBIŠOVA

Trebišov │Posledný zápas v kalendárnom roku 2016 už za sebou majú aj naši hokejisti. A zvládli ho skutočne na výbornú. Neustále nebezpečný a hroziaci súper zo Sabinova prehral tesne o jeden gól, 7:6.

Skutočne vyrovnaný zápas

Aj keď prvé dve tretiny zápasu medzi HK 2016 Trebišov a HK Sabinov vyzneli v prospech domácich hráčov, zápas to bol skutočne vyrovnaný a napínavý do poslednej minútky. Hostia dokonca vyslali na bránu o jednu strelu viac ako my. Celkový súčet skóre po konci zápasu ukazoval stav 7:6, na strely vyhrali Sabinovčania 36:35.

Už po prvej minúte zaúradovala trojica Stríž – Czuľba – Petričko a prvý menovaný po dvojnásobnej asistencii otvoril skóre. Dve minúty pred koncom prvej tretiny sa garde otočilo. Gól strelil Petričko, asistovali Stríž s Czuľbom. Už o minútku hostia znížili na 2:1.

hokej-3

Prestrelka v druhej tretine

V druhej tretine sa vrece s gólmi roztrhlo naplno. Naši skórovali štyrikrát, hostia dokázali kontrovať pre zmenu trikrát. Postupne za našich pridávali góly Schnelly, Petričko, Stríž a Bojkun.

Tretia tretina priniesla opäť napínavé dejstvo. Hostia neboli ani zďaleka zmierení s tesným výsledkom a najmä v posledných minútach zápasu poriadne prikúrili. Veď minútu pred koncom stanovili na 7:6, výsledok sme však dokázali udržať a v poslednom zápase v tomto kalendárnom roku sme si pripísali na konto všetky body.