Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Koronavírusu sa tak ľahko nezbavíme, vláda by mala podľa Šutaj Eštoka vytvoriť rovnocenné podmienky

Koronavírusu sa tak ľahko nezbavíme, vláda by mala podľa Šutaj Eštoka vytvoriť rovnocenné podmienky

1.7.2021 (Webnoviny.sk) – Nezaradení poslanci okolo Petra Pellegriniho a členovia strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) takýto návrh nepodporia. Matúš Šutaj Eštok (nezaradený) pre agentúru SITA uviedol, že povinnosťou vlády je vytvoriť na Slovensku podmienky, aby vedľa seba mohli rovnocenne existovať obe skupiny ľudí, zaočkovaní aj nezaočkovaní, a aby sa medzi nimi neprehlbovala priepasť a vzájomná nenávisť.


„Opatrenia vlády sa odrazia vo výkone celej ekonomiky, ak nezaočkovaným ľuďom nastavíme úplne neprimerané podmienky a neumožníme im zúčastňovať sa na spoločenskom a ekonomickom živote. S koronavírusom sa musíme naučiť dlhodobo žiť, pretože zjavne sa ho nepodarí odstrániť jednou vlnou vládnych nariadení,” podotkol.


Viac k témam: Koronavírus, Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku
Zdroj: Webnoviny.sk – Koronavírusu sa tak ľahko nezbavíme, vláda by mala podľa Šutaj Eštoka vytvoriť rovnocenné podmienky © SITA Všetky práva vyhradené.


Top