Ste tu
Home > Šport > PRVÝ DEŇ V NOVOM ROKU BUDE KORČUĽOVANIE ZADARMO

PRVÝ DEŇ V NOVOM ROKU BUDE KORČUĽOVANIE ZADARMO

Verejné korčuľovanie v Trebišove

Verejné korčuľovanie na Zimnom štadióne patrí v našom meste medzi vyhľadávané aktivity. Tento druh rekreácie si drží svoju stálu klientelu. Na radnici v Trebišove sa rozhodli, že na nový rok korčuľujeme zadarmo.


Som si istý, že väčšina z nás tento krok uvíta.


Prečo si to myslím? Každý, koho som sa opýtal, bol touto správou potešený.

Aj Samuel (21): “Je to deň voľna, nie je zlý nápad stráviť ho po prejedaní sa počas sviatkov aktívne. A ešte k tomu je to zadarmo. Určite zavítam na klzisko.”

A pridala sa aj Veronika (63): “Korčuľovanie zadarmo? Tak to s vnúčatami určite prídeme. Síce sa neviem korčuľovať, ale budem na nich dohliadať s teplým čajom v ruke.”

Zdá sa, že novoročné korčuľovanie zadarmo Trebišovčanov skutočne potešilo. O reakciu sme požiadali aj samotné mesto. Hovorkyňa mesta, Martina Mištaničová, poskytla takúto reakciu:

Verejné korčuľovanie v Trebišove
Verejné korčuľovanie v Trebišove

“Korčuľovanie na zimnom štadióne bude na Nový rok zdarma. Mesto pokračuje v tejto tradícii, ktorá je ponúkaná širokej verejnosti už viac rokov. Nakoľko je to sviatočný deň, mnohí Trebišovčania chcú tráviť tento čas aktívne, spolu s rodinou. Mesto im to umožňuje práve spoločným a spoločenským vyžitím. Veľmi nás teší, že zo strany občanov mesta je o novoročné korčuľovanie čoraz väčší záujem.”

Korčuľovanie bude na Nový rok zadarmo v týchto časoch

10,00 – 12,00
12,30 – 14,30
15,00 – 17,00
17,30 – 19,30


Top