Home > Šport > FUTBAL: DORASTENCI S CENNÝMI VÍŤAZSTVAMI

FUTBAL: DORASTENCI S CENNÝMI VÍŤAZSTVAMI

V 22.kole II.ligy dorastencov sa naši futbalisti predstavili na domácom ihrisku. Ich súperom bol FK Spišská Nová Ves. Poďme sa spoločne pozrieť, ako sa im darilo.

Ako prví svoj zápas odohrali starší dorastenci. Tím umiestnený po jesennej časti na poslednom mieste predvádza na jar diametrálne odlišné výkony. Narastajúcu formu mali možnosť potvrdiť proti aktuálne druhému tímu celej súťaže.

Fotka Amatérske fotky Slavoj Trebišov.

Rýchly gól našim pomohol

Už v 1.minúte stretnutia sa domáci radovali z presného zásahu. Po nezišnej prihrávke otvoril skóre zápasu Róbert Kotľár. Trebišovčania po góle diktovali tempo hry a hostí nepúšťali takmer k ničomu. V 44.minúte z priameho kopu po krásnej strele od žrde zvyšoval na 2:0 Richard Princz. O minútu na to sme mali možnosť odskočiť súperovi na rozdiel troch gólov, avšak pokutový kop ostal nepremenený. V druhom polčase už gól nepadol a tak sa naši futbalisti radovali z cennej výhry nad silným súperom.

O forme starších dorastencov svedčí aj tabuľka jari, v ktorej sa nachádzame na skvelom 2.mieste.

Tabuľka jarnej časti

Na mladších dorastencov čakal rovnaký súper, ktorý sa momentálne nachádza na 6.mieste. Naši pred týmto zápasom okupovali 11.priečku. Očákaval sa tak vyrovnaný duel. Do vedenia sa dostali v 16.minúte hostia – 0:1. Už o tri minúty nato Sebastián Juríček vyrovnával na 1:1 a v 23.minúte poslal Slavoj do vedenia kapitán domácich Tomáš Cili – 2:1. V druhom polčase najprv hostia vyrovnali na 2:2, avšak v posledných minútach zápasu rozhodol o troch bodoch pre našich svojím druhým gólom v zápase Sebastián Juríček.

Mládežnickým futbalistom gratulujeme ku skvelým výsledkom a veríme, že sa im bude takto dariť aj naďalej. Najbližšie sa naši dorastenci predstavia v Stropkove a o 2 týždne doma privítame Svit.

Foto : Amatérske fotky Slavoj Trebišov