Ste tu
Home > Spravodajstvo > VÝLUKA MEDZI TREBIŠOVOM A STRÁŽSKYM

VÝLUKA MEDZI TREBIŠOVOM A STRÁŽSKYM

Zdieľaj tento článok

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) realizujú v dňoch od 24. do 27. apríla , v čase od 10.20 h. do 15.30 h., denné výluky medzi Trebišovom a Strážskym.


Zamestnanci ŽSR počas výluk odstránia anomálie v bezstykovej koľaji. Odstránia sa defektoskopické chyby koľajníc a v miestach lomov sa koľajnice nahradia novými. Následne sa vykoná smerová a výšková úprava geometrickej polohy koľaje, štrkovanie a úprava koľajového lôžka do predpísaného profilu. Výlukové práce sa realizujú postupne v jednotlivých úsekoch a podľa toho budú aj obmedzenia vo vlakovej doprave.


Vlaky budú nahradené autobusmi takto:

  • apríla (od 10:20 h do 15:15 h) v úseku Trebišov – Bánovce nad Ondavou
  • 25 a 26. apríla (od 10:20 h do 15:40 h) v úseku Michalovce – Bánovce nad Ondavou
  • apríla (od 10:30 h do 15:30 h) v úseku Strážske – Michalovce

Uvedené práce vykonajú ŽSR vlastnými personálnymi kapacitami a strojmi. Zváračské práce sa zrealizujú  v spolupráci s dodávateľskou firmou.


Tlačová správa ŽSR

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top