Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Foto: Žena na ceste do pôrodnice uviazla v kolóne, na pomoc jej prišli bratislavskí policajti

Foto: Žena na ceste do pôrodnice uviazla v kolóne, na pomoc jej prišli bratislavskí policajti

8.7.2019 (Webnoviny.sk) – Bratislavskí policajti Róbert Luknár a Bálint Bindics zabezpečili v nedeľu 7. júla prevoz rodiacej ženy, ktorá sa ocitla spolu s manželom v kolóne áut na začiatku bratislavskej mestskej časti Petržalka, do nemocnice. Informovala o tom bratislavská krajská polícia na svojej facebookovej stránke.

Žena začala predčasne rodiť v 35. týždni a nakoľko nám sanitku nevedeli hneď poslať, musel som ísť osobným autom do Bratislavy,“ uvádza manžel Jaroslav.

Zbrzdila ich však kolóna na začiatku Petržalky, v ktorej ale zbadal policajné auto a požiadal o sprievod do nemocnice. Policajti okamžite zapli majáky a odprevadili rodiacu mamičku do nemocnice.

Matka i dieťa sú už mimo ohrozenia života. „Ak by som čakal v kolóne, asi by to dobre nedopadlo, obom im ďakujem,“ dodal Jaroslav. Policajti neskôr navštívili oboch rodičov aj ich dcérku v nemocnici.

Viac k témam: Polícia SR, pôrod
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Žena na ceste do pôrodnice uviazla v kolóne, na pomoc jej prišli bratislavskí policajti © SITA Všetky práva vyhradené.

Top