Ste tu
Home > Šport > EMIL HUTKA USPEL NA SÚŤAŽI MEDZI MUŽMI

EMIL HUTKA USPEL NA SÚŤAŽI MEDZI MUŽMI

Kulturista Emil Hutka, s ktorým sme priniesli rozhovor ešte počas horúcich letných dní už naplno zarezáva. Prebiehajúca jeseň totiž pre kulturistov znamená väčšinou vrchol sezóny a účasť na súťažiach. Rodák z obce Kazimír v tomto nie je výnimkou. Má za sebou úžasný úspech na Tatranskom pohári!


V nedeľu, 25. októbra sa 22-ročný Emil (v kulturistickom ponímaní stále vekom junior) postavil na štart prestížnej súťaže Tatranský pohár 2015. Vážil 93,5 kilogramov, to znamená, že súťažil v najťažšej hmotnostnej kategórii, v ktorej sa okrem neho nachádzali aj takí borci, ktorí za sebou majú účasti na Majstrovstvách Európy, Majstrovstvách Sveta, či amatérskej Mr. Olympia.


Prečítaj si: Kulturista Emil Hutka: “Keď sestra objednala pizzu, ušiel som z domu.”

Ako sám tvrdil, nepočítal so žiadnym výraznejším úspechom a Tatranský pohár 2015 bral ako možnosť oťukať sa medzi mužmi. Motyka však vystrelila poriadne vysoko, 22-ročný Emil sa medzi mužmi prebojoval do finále a skončil na vynikajúcom šiestom mieste!

emil hutka 3 emil hutka emil hutka1

Ďalšia súťaž, na ktorú sa Emil chystá, ho čaká približne o mesiac – Veľká cena Dubnice nad Váhom, kde bude súťažiť medzi juniormi. Emil, držíme Ti palce a dúfame, že svoj nasledujúci štart premeníš na prvé miesto! My už len dodáme, že po druhej Emilovej súťaži prinesieme rozsiahly rozhovor o priebehu jeho príprav a oboch súťažiach!

Ak chceš sledovať Emila v jeho kulturistickom svete a byť informovaný/á o jeho progrese, neváhaj navštíviť a lajknúť jeho fanpage na FB!


Top