Ste tu
Home > Správy > Donald Trump sa zúčastní ďalšej športovej akcie, pozrie zápasy MMA v Madison Square Garden

Donald Trump sa zúčastní ďalšej športovej akcie, pozrie zápasy MMA v Madison Square Garden

31.10.2019 (Webnoviny.sk) – Súčasný prezident Spojených štátov amerických Donald Trump plánuje v sobotu osobne sledovať súboje Miešaných bojových umení (MMA) v newyorskej hale Madison Square Garden.


Prezidenta na bejzbale vypískali fanúšikovia

Pôjde už o druhú športovú akciu v krátkom čase, keď hlavu USA fanúšikovia nedávno poriadne vypískali na súboji Svetovej série MLB v bejzbale.


Hráči Washingtonu Nationals v nej prvýkrát v histórii získali titul, v stredajšom rozhodujúcom siedmom stretnutí totiž triumfovali v Houstone nad domácimi Astros 6:2 a celú sériu ovládli 4:3 na zápasy.

Účasť Trumpa na MMA je potvrdená

Účasť Trumpa na súbojoch organizácie UFC potvrdila hovorkyňa Bieleho domu Dana Whitová. Ťahákom večera v MSG bude duel medzi dvojicou skúsených 34-ročných borcov Jorgem Masvidalom a Natom Diazom vo welterovej váhe.

Prezident USA zostane počas víkendu v New Yorku a ako informuje agentúra AP, v nedeľu by sa mal presúvať v rámci Manhattanu a “prispieť” k očakávaným dopravným komplikáciám v súvislosti s prestížnym Newyorským maratónom, ktorý je na programe práve v nedeľu 3. novembra.

Viac k témam: MLB Major League Baseball, MMA
Zdroj: Webnoviny.sk – Donald Trump sa zúčastní ďalšej športovej akcie, pozrie zápasy MMA v Madison Square Garden © SITA Všetky práva vyhradené.


Top