Ste tu
Home > Kultúra > DIVADLO G VYSTÚPI S HROU POHREB

DIVADLO G VYSTÚPI S HROU POHREB

Ako už býva zvykom, divadelníci z trebišovského Divadla G si aj tento rok pripravili na vianočné sviatky divadelné predstavenie. Divákom predvedú reprízu úspešnej hry Ivana Holuba, Pohreb.


Hra Pohreb” pochádza z pera činoherného režiséra Ivana Holuba (1964), ktorý pôsobil v známych slovenských divadlách a televíziách. Doteraz napísal desiatky textov, ktoré sa úspešne hrali po celom Slovensku, no žiaden z nich nemal taký ohlas ako práve čierna komédia “Pohreb”.


Na čo a na koho sa môžeš v tejto hre tešiť? Hlavnou ideou sú problémy, ktoré trápia mnohých ľudí. Ide o pohľad autora na súčasné udalosti okolo nás. Titul “Pohreb” je vnímaný ako polemický, vyvoláva ohlasy verejnosti i kritiky a pýta sa na veľa nezodpovedaných otázok.

Už 26. decembra 2015 o 17:00 hod., v divadelnej sále MsKS v Trebišove, vstupné je 3 €.


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top