Ste tu
Home > Šport > ČERNÁK ODCHÁDZA NA HOSŤOVANIE DO PREŠOVA

ČERNÁK ODCHÁDZA NA HOSŤOVANIE DO PREŠOVA

Útočník Roland Černák po 3 rokoch v službách FC DAC odchádza na hosťovanie do Tatrana Prešov. Včerajší 20-ročný oslávenec Černák sa po príchode do DAC presadzoval vo viacerých tímoch, a dorastu pomohol k postupu do I. ligy U-19.


Na konte má aj takmer 40 štartov v našej najvyššej súťaži, v ktorej strelil štyri góly. Do A tímu Prešova prichádza ako posila do ofenzívy. “Rolo Černák je pre mňa gólový hráč, a my práve takého potrebujeme,” vyjadril sa hlavný tréner Prešova Miroslav Jantek.


Rolandov gól do siete Spartaka Myjava

Prvý zápas v novej sezóne už Prešovčania začali proti Slovanu Bratislava a my veríme, že včerajšie narodeniny, ku ktorým mu želáme všetko najlepšie, oslávi strelením gólov do siete Belasých. Roland sa totiž predstavil hneď od úvodu v základnej zostave.

Zdroj: cech-slovakia.sk


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top