Ste tu
Home > Zdravie > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> ŠTUDENTKY PONÚKAJÚ OSVIEŽUJÚCE NÁPOJE

ŠTUDENTKY PONÚKAJÚ OSVIEŽUJÚCE NÁPOJE

Trebišov │Pacienti a návštevníci trebišovskej nemocnice sa v horúcich dňoch stretli s nezvyčajnou ústretovosťou vedenia nemocnice. Dve šarmantné študentky totiž už niekoľko dní ponúkajú po jednotlivých oddeleniach ležiacich pacientov, ale i čakajúcich pred ambulanciami, osviežujúce nápoje i kávu a čaj.


Všetko zadarmo, čo mnohých prekvapuje.


“Tento ojedinelý projekt v rámci siete nemocníc Svet zdravia, a.s. „Pitný režim pre našich pacientov“ vznikol v rámci rozhodnutia ako zlepšiť poskytovanie starostlivosti prostredníctvom podpory prijímania dostatku tekutín práve počas letných horúčav“, vysvetlila nám Lenka Dudžíková, koordinátorka marketingu nemocnice.

„Tešíme sa, že nápad s ponukou nápojov má čoraz viac pozitívnych reakcií aj od verejnosti, pričom mnohým z pacientov a chorým čakajúcich pred ambulanciami spríjemníme deň a vylepšíme komfort“, dodala.

Študentky Dominika Patvarická z Cirkevnej strednej odbornej školy sv. Jozafáta z Trebišova a Simonka Koliščáková zo ZŠ Komenského v Trebišove pripravujú vždy čerstvú mätovo-citrónovú limonádu, pritom bylinky sú z nemocničnej záhradky. Ale nikto neodmietne ani ponúkaný čaj a kávu.


 

(mz)


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top