Ste tu
Home > Spravodajstvo > ČELNÚ ZRÁŽKU DVOCH VLAKOV DELILO LEN 145 METROV

ČELNÚ ZRÁŽKU DVOCH VLAKOV DELILO LEN 145 METROV

Železničná polícia vyšetruje skutok pri ktorom v piatok (17.6.) po 15,00 hodine v katastri obce Kuzmice (okres Trebišov), takmer došlo ku zrážke dvoch vlakov.


Podľa doterajších zistení rušňovodič osobného vlaku v úseku železničná zastávka Kalša – železničná stanica Kuzmice, pravdepodobne z nepozornosti prešiel vchodové návestidlo v polohe STOJ. Po použití rýchločinnej brzdy vlak zastavil takmer 300 metrov za vchodovým návestidlom smerom do žst. Kuzmice vo vzdialenosti cca 145 metrov pred proti idúcim osobným vlakom. Poverený príslušník PZ v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci všeobecného ohrozenia. Zodpovednosť konkrétnej osoby ako aj bližšie okolnosti tohto skutku sú predmetom vyšetrovania.


vlak - koľajnice
V katastri obce Kuzmice takmer došlo k čelnej zrážke dvoch vlakov. Ilustračné foto

Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Foto: Ilustračné


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top