Ste tu
Home > Spravodajstvo > MAGDA HABUROVÁ ZÍSKALA NOVINÁRSKE OCENENIE

MAGDA HABUROVÁ ZÍSKALA NOVINÁRSKE OCENENIE

Hľadáme redaktorov!
Zdieľaj tento článok

Na 21. ročníku autorskej súťaže novinárov východoslovenského regiónu bola jednou z ocenených známa novinárka, Trebišovčanka Magda Haburová. V súťaži porotcovia hodnotili články za vlaňajší rok.


“V kategórii analytických žánrov v printe triumfovala spolupracovníčka Korzára Magda Haburová za príspevok „Ženy cestujúce za prácou do zahraničia opúšťajú…“ s prihliadnutím na ďalší „Starajú sa o telesne postihnutých, ale sami živoria…“, ktoré boli zverejnené v Zemplínskych novinách.” uvádza denník Korzár.


Denník Korzár ďalej píše, že odborná porota ocenila autorkinu schopnosť pomenovať celoslovenské problémy v jej témach a nielen prostredníctvom konkrétnych príbehov, ale najmä dôslednou analýzou platných právnych noriem naznačiť východisko. Týmto článkom sa aj redakcia TvojTrebišov.sk pripája k početným gratulantom. Nech Vám to ešte dlho píše!


Zdroj: mesto Trebišov

 

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooperDr. MartinCooper
Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top