Ste tu
Home > Spravodajstvo > MAGDA HABUROVÁ ZÍSKALA NOVINÁRSKE OCENENIE

MAGDA HABUROVÁ ZÍSKALA NOVINÁRSKE OCENENIE

Hľadáme redaktorov!
Zdieľaj tento článok

Na 21. ročníku autorskej súťaže novinárov východoslovenského regiónu bola jednou z ocenených známa novinárka, Trebišovčanka Magda Haburová. V súťaži porotcovia hodnotili články za vlaňajší rok.


“V kategórii analytických žánrov v printe triumfovala spolupracovníčka Korzára Magda Haburová za príspevok „Ženy cestujúce za prácou do zahraničia opúšťajú…“ s prihliadnutím na ďalší „Starajú sa o telesne postihnutých, ale sami živoria…“, ktoré boli zverejnené v Zemplínskych novinách.” uvádza denník Korzár.


Denník Korzár ďalej píše, že odborná porota ocenila autorkinu schopnosť pomenovať celoslovenské problémy v jej témach a nielen prostredníctvom konkrétnych príbehov, ale najmä dôslednou analýzou platných právnych noriem naznačiť východisko. Týmto článkom sa aj redakcia TvojTrebišov.sk pripája k početným gratulantom. Nech Vám to ešte dlho píše!


Zdroj: mesto Trebišov

 

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top