Ste tu
Home > Kultúra > BLÍŽI SA VEČER TEKVICOVÝCH STRAŠIDIEL

BLÍŽI SA VEČER TEKVICOVÝCH STRAŠIDIEL

Halloween v Trebišove

Mesto Trebišov spolu s Mestským kultúrnym strediskom pripravujú Večer tekvicových strašidiel. Uskutoční sa 27. októbra 2016 o 17.00 h pred budovou MsKS.

Po úspešnom minuloročnom podujatí, aj tento raz organizátori očakávajú deti v maskách.  Každá zaujímavá, zábavná, či strašidelná maska bude súčasťou večernej prehliadky. Pripravuje sa aj tanec strašidiel.

Pred budovou MsKS sa uskutoční program, v ktorom vystúpia tanečníci z tanečnej skupiny Studio T.I.M. z Trebišova.

Na účastníkov tajuplného a hrôzostrašného večera čakajú súťaže. Jednotlivci, ale aj školské kolektívy sa môžu zapojiť do súťaže o najvýnimočnejšie vyrezávanú tekvicu. V súťaži o najdesivejšiu masku sa bude hodnotiť najmä kreativita. Obe súťaže budú vyhodnotené na mieste v daný večer.

Po skončení programu sa v kine Slávia premietne strašidelná rozprávka Hotel Transylvánia 2. Lístok na rozprávku si môžete zakúpiť v sume 1,50 €.

Zažijete večer plný zábavy, súťaži a strašenia.

vecer-tekvicovych-strasidiel


Zdroj: Mesto Trebišov

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top