Home > Šport > TREBIŠOVSKÍ HOKEJISTI KRAĽOVALI V SABINOVE

TREBIŠOVSKÍ HOKEJISTI KRAĽOVALI V SABINOVE

V rámci 6. kola II. slovenskej hokejovej ligy cestovali zverenci Richarda Miľovčíka do Sabinova. Po minulotýždňových prvých troch bodoch teraz kraľovali aj na ľade súpera.

Prevaha od prvej tretiny

Podľa zápisu o stretnutí je zrejmé, že hráči HK 2016 Trebišov hrali prím na ľade už od úvodného buly. V prvej tretine dokázali streliť zásluhou Czuľbu a Antala dva góly a tak sa im mohlo dýchať oveľa ľahšie.

Obraz hry sa v druhej tretine nezmenil a naši hokejisti zaťažili konto súpera opäť dvoma gólmi. Zdá sa, že Tibor Czuľba si proti Sabinovu vzal streleckú hokejku, pretože bol to práve on, kto zvyšoval na 3:0 pre hostí. Na 4:0 7 sekúnd pred koncom druhej tretiny zvyšoval Mojdis.

Čestný úspech súpera

Tretia tretina ešte mohla teoreticky priniesť nejaké závažné zmeny v skóre, ktoré by mohli ohroziť tri body pre Trebišov, no po prvom zásahu Sabinovčanov z 48. minúty HK 2016 Trebišov nenechal nič na náhodu. Preradili do vyššieho prevodového stupňa a dvoma gólmi v závere spečatili slastný triumf na ľade súpera na konečných 6:1.

Najbližšie sa domácemu publiku HK 2016 Trebišov predstaví už v sobotu 29. októbra o 17:30. Príďte povzbudiť našich chalanov v honbe za ďalšími troma bodmi!