Home > Šport > ČERNÁK DAL GÓL ZA DUNAJSKOSTREDSKÉ BÉČKO

ČERNÁK DAL GÓL ZA DUNAJSKOSTREDSKÉ BÉČKO

Trebišovčan Roland Černák sa skvelým spôsobom pripomenul trénerovi A-mužstva Dunajskej Stredy, keď v zápase B-tímu gólom z penalty vyrovnával na 1:1 v zápase III. Ligy proti Veľkým Ludinciam.

Černák vzal zodpovednosť na svoje plecia a vyrovnal

Pre domácich z Dunajskej Stredy sa zápas vôbec nevyvíjal dobre. Po bezgólovom prvom polčase šli do vedenia hostia, no práve Černák gólom zo značky pokutového kopu v 63. minúte vyrovnal.

Zaujímavým bol najmä záver zápasu, kedy striedajúci dunajskostredčan Sandal v priebehu dvoch minút pred úplným koncom stretnutia zavŕšil dvoma gólmi na konečných 3:1 pre Dunajskú Stredu.

Černák v závere stretnutia inkasoval ešte žltú kartu. Zápas som nevidel, no berúc do úvahy skutočnosť, že žltú kartu dostal v rovnakej minúte aj brankár hostí, zrejme došlo k potýčke medzi ním a Rolom Černákom. Môžem sa však mýliť.

Rolo, gratulujem ku gólu a dúfam, že sa čoskoro objavíš v A-tíme Dunajskej Stredy!

Zdroj: cech-slovakia.sk