Ste tu
Home > Šport > Z POPRADU PRIVÁŽAME DOMOV BOD

Z POPRADU PRIVÁŽAME DOMOV BOD

V 25. kole sme sa predstavili na pôde ambiciózneho Popradu v modernom NTC. Súboj priniesol deľbu bodov.


Vychádzali sme z defenzívy

Slavoj do zápasu nastúpil bez zraneného Nováka i Ruskovského, naopak prvýkrát v jarnej časti sa v základnej zostave objavil Lukáš Jacko. Ako píše klubový web, “Od začiatku zápasu sa nehral oku lahodiaci futbal a naši futbalisti sa zamerali na pozornú defenzívu.”


Po adekvátnych príležitostiach na oboch stranách sa domáci Poprad takmer mohol radovať, pretože Horváth síce hlavičkou dostal loptu za bránkovú čiaru, gól však pre ofsajd neplatil.

Druhý polčas však obraz hry nezmenil a potrebné oživenie nepriniesol. Hra sa sústredila prevažne v strede hracej plochy a hráči oboch mužstiev sa do zakončenia dostávali sporadicky. Ak aj, nemalo gólové parametre. Záver zápasu patril opäť domácim, keď mohli pohroziť priamym kopom z výhodnej pozície, no neboli presní.

Z Popradu si odvážame cenný bod a pripájame slová hlavného trénera, Karola Kisela st., pre klubový web: „S bodom sme veľmi spokojní. Hru neviem zhodnotiť, lebo sme dnes vsadili na kartu defenzívy. Očakávali sme, že Poprad nás dobyje, no nedobyl. Sme sklamaní z ihriska, je to Národné Centrum, ale lopta strašne odskakuje. Pre nás je tento bod v danej situácii zlatý. Poprad som v tomto zápase považoval za veľkého favorita a nám sa tu podarilo získať bod.“


FK Poprad – Slavoj Trebišov 0:0
Zostava Slavoj Trebišov: Giertl – Kražel, Rota, Mujković, J. Kolbas (C), Junior, Jacko (70. Cekaj, 90. Pa. Šuľák), Starosta, Vajs (88. Vojtek), Osmanović, E. Lukáč.


Zdroj: Slavoj Trebišov


Top