Home > Spravodajstvo > Video: Škriniarov Inter prekvapivo podľahol domácemu Cagliari v zápase Serie A

RÍM 1. marca (WebNoviny.sk) – Futbalisti Interu Miláno prehrali v piatkovom zápase 26. kola najvyššej talianskej súťaže s domácim Cagliari 1:2. Všetko podstatné sa udialo už v prvom polčase. V 31. min otvoril skóre stretnutia presnou hlavičkou Luca Ceppitelli.

O sedem minút neskôr rovnakou mincou odpovedal hosťujúci Lautaro Martínez, ale v 43. min rozhodol o víťazstve domáceho mužstva Leonardo Pavoletti. Cagliari mohlo vyhrať aj vyšším rozdielom, ale v nadstavenom čase nepremenil nariadený pokutový kop Nicolo Barella.

Tejto situácii predchádzal faul slovenského reprezentanta Milana Škriniara, ktorý za “nerazzurri” odohral celé stretnutie a v 29. min dostal žltú kartu.

Viac k témam: Cagliari, Inter Miláno, Serie A
Zdroj: Webnoviny.sk – Video: Škriniarov Inter prekvapivo podľahol domácemu Cagliari v zápase Serie A © SITA Všetky práva vyhradené.